Edremit Kadın Platformu

Kadınlar Altınoluk'ta 8 Mart için buluştu

8 Mart kapsamında çeşitli etkinlikler planlayan Edremit Kadın Platformu; Altınoluk Alevi Kültür Derneği'nde şiir, müzik ve film etkinliğinde buluştu. Etkinliğin ardından kadınlar 8 Mart için yürüdü.

Edremit Kadın Platformu: ‘Kadınların hayatı sizlerin kirli politikalarınıza malzeme olamaz’

Edremit Kadın Platformunun çağrısıyla kadınlar, ‘Haklarımızdan, hayatlarımızdan, 6284 sayılı kanundan vazgeçmiyoruz’ diyerek Cumhuriyet meydanında buluştu.

Edremit Kadın Platformu: Şiddete karşı, eşit, özgür, insanca yaşam için alanlara

Edremit Kadın Platformu üyesi kadınlar Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelerek 25 Kasım’da yapacakları açıklamaya çağrı yaptı.

Edremit Kadın Platformu: Krizi tarihin çöplüğüne göndermek için kadın mücadelesini yükseltiyoruz

Edremit Kadın Platformu çağrısıyla bugün 8 Mart mitinginde buluşan kadınlar haklarına ve hayatlarına yapılan saldırıları reddettiklerini haykırdılar.

Edremit Kadın Platformu 8 Mart'a çağırıyor!

Edremit Kadın Platformu, 8 Mart'a giderken kadınları yan yana gelmeye çağırıyor.

Edremit’te kadınlar eylem yasağına rağmen sokaktaydı

Eylem yasağına rağmen Edremit Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelen kadınlar, söyledikleri türkülerle alanı şenlendirdi.

Edremitli kadınlar: Mafya, devlet, siyaset, sermaye iş birliğine karşı mücadele edeceğiz

Edremitli kadınlar yaptıkları eylemde İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmeyeceklerini söylerken, mafya, devlet, siyaset, sermaye iş birliğine karşı da mücadele edeceklerini söyledi.

Edremit Kadın Platformu: İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmiyoruz

Edremit Kadın Platformu İstanbul Sözleşmesi’nden çekilme kararına yönelik bu hafta da Cumhuriyet Meydanı’nda nöbet eylemini gerçekleştirdi.