Sf Trade Tekstil

SF Trade işçisinin işe iade davasına erteleme

Sendikalı oldukları için işten çıkarılan SF Trade işçilerinden Sevcan Gülboy'un işe iade davası ertelendi.

SF Trade işçisi işe iade davasını kazandı

İzmir'de SF Trade fabrikasında sendikalaştıkları için işten atılanlardan Ayşe Erim işe iade ve tazminat davasını kazandı.

SF Trade'de sahte sigortacılık nedeniyle mağdur işçiler: Günlerimizi geri istiyoruz

Gaziemir Serbest Bölgede faaliyet yürüten SF Trade Tekstil’de işçilere sahte sigorta yapıldığı öğrenildi. Sahte sigorta mağduru işçiler, ‘Günlerimizi geri istiyoruz’ dedi.

SF Trade’de sendikalı olduğu için işten atılan Nurcan: Birleşirsek başaracağız

SF Trade’den sendikalaştığı için işten atılan dört kadın işçiden biri olan Nurcan Köksal da eşi de işsiz. Nurcan geçimlerini sağlamak için binbir türlü yol denerken, işçilere seslenmeyi ihmal etmiyor.

İşten atılan kadınların duruşması görüldü

SF Trade Tekstil Fabrikası'ndan atıldıktan sonra 'işe iade' talebiyle dava açan kadınların duruşmasında tanıklar dinlendi. Tanıklar sendikal faaliyet yüzünden işten çıkartmaların yapıldığını söyledi.

Sendikal örgütlülük ‘suç’ gibi gösterilmeye çalışıldı

Sendikalı oldukları için SF Trade tarafından işten çıkarılan işçilerden Sevcan Gülboy'unun işe iade davasında işveren tanıkları, Gülboy'u ‘işçileri örgütlemekle’ suçladı.

Hakkında 200 bin liralık tazminat davası açılan SF işçisinin davası görüldü

SF Trade Tekstil’de işten atılan ve patron tarafından haklarında 200 bin liralık tazminat davası açılan Pınar Toy’un ilk duruşması tanıkların dinlenmesi için 24 Aralık tarihine ertelendi.

SF Trade işçilerine açılan tazminat davası yarın başlıyor!

SF Trade patronunun, sendikalaştıkları için işten attığı 4 kadın işçiye ayrı ayrı ‘haksız rekabete yol açmak, şirketin bilgilerini paylaşmak’ iddialarıyla açtığı 200 bin TL’lik dava yarın başlıyor.

SF Trade’de işten atılan 4 kadın için industriall sendikası kampanya başlattı

Sendikalaştıkları için işten atılan 4 kadın işçi için küresel çalışma yapan Industriall sendikası kampanya başlatarak işçilerin işe iade edilmesi ve haklarına kavuşması için kampanya başlattı.

Salgını fırsat bilen patron, Sf Trade direnişçisi 4 kadın işçiye tazminat davası açtı

SF Trade patronu, adli tatile rağmen direnişçi 4 kadın işçiye ayrı ayrı “haksız rekabete yol açmak, şirketin bilgilerini paylaşmak” iddialarıyla, 200 bin TL’lik dava açtı.