Nurcan Arslan davası

Nurcan Arslan davası| Mahkeme kararında direndi, sanığa müebbet hapis cezası verildi

11 kurşunla Nurcan Arslan’ı katleden Abdullah Melih Barış lehine verilen kararlara karşı kadınlar dava öncesi adliye önünden seslendi: 'Hiçbir uzatma bizi bu davayı sahiplenmekten alıkoyamaz!'

Nurcan Arslan’ın failine iyi hal indirimi verildi

Nurcan Arslan’ı katleden Abdullah Melih Barış’ın yargılandığı davanın karar duruşmasında sanığa verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası, ‘iyi hal’ indirimi ile müebbet hapse çevrildi.

Nurcan Arslan davasında heyet değişti, dava ertelendi

Küçükçekmece’de 2016 yılında Nurcan Arslan’ı katleden Abdullah Melih Barış’ın yargılandığı dava, bu kez de mahkeme heyetinin değişimi nedeniyle ertelendi.

Nurcan Aslan davası 27 Ekim’e ertelendi

4 yıl önce sokak ortasında Nurcan Aslan’ı öldüren Abdullah Barış’ın yargılandığı dava yine ertelendi!

Nurcan Arslan davası, katil duruşmaya getirilmediği için yarına ertelendi

Nurcan Arslan davası, katil Abdullah Melih Barış ‘hava muhalefeti’ gerekçesiyle duruşmaya getirilmediği için yarına ertelendi.

Avukatları ‘Nurcan Arslan için adalet’ dedi

Nurcan Arslan’ı katleden ve Yargıtay tarafından müebbet hapis cezası bozulan Abdullah Melih Barış’ın yargılanması 7 Ocak’ta. Avukatlar karara tepki göstererek duruşmaya katılım çağrısı yaptı.

11 kurşunla öldürülen Nurcan Arslan’ın katiline iyi hal indirimi

Nurcan Aslan’ı katleden Abdullah Melih Barış’a ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası veren mahkeme heyeti, ‘iyi hal’ indirimi uygulayarak cezayı müebbete çevirdi. Aile karara tepki gösterdi.

GÜNÜN DAVASI: Nurcan Arslan için adalet

Nurcan Arslan’ı ‘Bir anlık bir öfkeydi’ diyerek katleden Abdullah Melih Barış’ın yargılandığı davanın karar duruşması bugün. Savcı bir önceki duruşmada sanık Barış'ın müebbet hapsini istemişti.

Nurcan Arslan davasında savcı müebbet istedi

Arkadaşlık teklifini reddettiği gerekçesiyle Abdullah Melih Barış tarafından öldürülen Nurcan Arslan davası görüldü. Savcı müebbet istedi, Nurcan’ın ailesi ise 2 yıldır gelmeyen adaletten şikayetçi.

Cinayetin gerekçesi bir anlık öfkeymiş

Nurcan Aslan’ı katleden Abdullah Melih Barış, ‘Bir anlık bir öfkeydi’ diyerek kendisini savunmaya çalıştı. Duruşma 24 Ocak 2018 tarihine ertelendi.

'Çok seviyorum' deyip öldürdüğü Nurcan şimdi de 'terörist' oldu

Nurcan Arslan cinayeti davasında daha önce "Çok seviyordum, öldürdüm" diyen sanık şimdi ise "Teröristti, benden zorla para aldı" dedi