migros işçisi

Migros depo işçisi kadınlar: İnanıyoruz, biz kazanacağız

Yüzde 8’lik ücret artışına karşı eylem yapan ve işten atılan Esenyurt Migros depo işçisi kadınlar, çalışma koşullarını, taleplerini ve örgütlü mücadele etmenin hissettirdiklerini anlattı.

Batıkentli kadınlardan boykot çağrısı: Migros değil direnmek size iyi gelecek

Batıkentli Kadınlar, Ergazi Mahallesi’nde bulunan Migros market önünde açıklama yaparak herkesi Migros Depo işçilerinin direnişine destek vermeye, Migros’u boykot etmeye çağırdı.

Migros depo işçileri TÜSİAD önünde eylem yaptı

Kocaeli Şekerpınar Migros depoda çalışan ve ücretsiz izne çıkartılan işçilerin direnişi sürüyor. İşçiler, TÜSİAD Merkezi önünde eylem yaptı.

Gözaltına alınan 22 Migros depo işçisi serbest

Gözaltına alınan 22 Migros depo işçisi serbest bırakıldı. İşçiler tacizci amirlere, ücretsiz izne, Kod 29'la işten atmaya karşı 8 Mart'ta Migros depo önünde olmaya çağırdı

Kadınlar direnişteki Migros Depo işçileriyle buluştu

Kocaeli İstanbul Sözleşmesi İnisiyatifi ve Kocaeli Kadın Platformu, Migros Depo işçisi kadınlarla forumda buluştu.

Direnişteki Migros Depo işçileri: ‘Ölüm ücretine terk edildik’

Direnişte olan kadın işçiler ücretsiz izne neden çıkarıldıklarını bilmemekle birlikte nakdi ücret desteği ile geçinemediklerini ve ölüm ücretine terk edildiklerini söyledi.

Migros depo işçisi: 700 işçi iki lavaboyu kullanıyorduk

Migros depo işçisi iken sendikalaşan işçiler ücretsiz izne çıkarıldı. Görüştüğümüz İşçi kadınlar ücretsiz izin dayatmasına tepkili, işlerini ve çalışma koşullarının iyileştirilmesini istiyorlar.