günün müjdesi

GÜNÜN MÜJDESİ: Şubadap Çocuk’tan yeni albüm

Çocuklara ve Şubadap severlere müjde… Şubadap Çocuk ekibi ‘Hey Buraya Baksanıza’ isimli 6. albümünü yayımladı.

Ankara’da LGBTİ+ etkinliklerine yasak kalktı

Ankara Valiliği tarafından OHAL gerekçesiyle LGBTİ+ etkinliklere getirilen süresiz yasak kalktı!

GÜNÜN MÜJDESİ: Ekmek ve Gül’ün Mayıs sayısı çıktı!

10 yıldır her ayın ilk cumartesi günü sizlerle buluştuğumuz gibi bugün de 98. sayımızla sizlerleyiz. Kadınların gündemi, sözleri, talepleri, yaşamları, bellekleri Ekmek ve Gül’de...

GÜNÜN MÜJDESİ: Ekmek ve Gül dergisinin nisan sayısı çıktı!

Ekmek ve Gül’ün nisan sayısında 8 Mart’tan 1 Mayıs’a kapılar açan, aralarında kurdukları, hayatla kurdukları köprüden geçen kadınlar, heybelerinde neler taşıdıklarını anlatıyor.

GÜNÜN MÜJDESİ: Ekmek ve Gül dergisinin Mart sayısı çıktı!

‘Kim, neyi, neden ve ne için istiyor?’ sorularına yanıt aradık bu ay ki sayımızda, çünkü biliyoruz soruları etraflıca düşünmemiz gereken bir 8 Mart, bu 8 Mart!

GÜNÜN MÜJDESİ: Ekmek ve Gül dergisinin Şubat sayısı çıktı!

Her ayın ilk cumartesi günü Evrensel gazetesi ile birlikte yayımlanan Ekmek ve Gül dergisinin Şubat sayısı çıktı. Kaçırmayın...

GÜNÜN MÜJDESİ: Ekmek ve Gül Kasım sayısı çıktı

Her ayın ilk cumartesi günü Evrensel gazetesi ile birlikte yayımlanan Ekmek ve Gül dergisinin kasım sayısı çıktı. Kadınlara dair ne varsa kasım sayımızda okurlarla buluşuyor.

GÜNÜN MÜJDESİ: Ekmek ve Gül dergisinin Ekim sayısı çıktı

Her ayın ilk cumartesi günü Evrensel gazetesi ile birlikte yayımlanan Ekmek ve Gül dergisinin yeni sayısı çıktı. Kadınların anlatımları, yaşamları, mücadeleleri ve dahası bu dergide sizinle buluşuyor.

GÜNÜN MÜJDESİ: Ekmek ve Gül dergisinin Eylül sayısı çıktı

Her ayın ilk cumartesi günü Evrensel gazetesi ile birlikte yayınlanan Ekmek ve Gül dergisinin yeni sayısı çıktı. Kadınların anlatımları, yaşamları, mücadeleleri ve dahası bu dergide sizinle buluşuyor.