Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Adayı Reyhan Başaran

Şimdi birlikteliği büyütme zamanı

Kimi zaman dertleştik, kimi zaman yaşadıklarımıza isyan ettik ama en çok da bunlar ortadan kalksın diye ortaklaşmanın önemine değindik. O küçük yan yana gelişlerimizde bile birbirimizden güç aldık.

Gebze: ‘Kadınlar yan yana geldikçe güçleniyor’

Gebze Ekmek ve Gül Grubunun çağrısıyla kahvaltıda buluşan kadınlar Flormar direnişini, yerel seçimlerde taleplerini ve krize karşı mücadeleyi konuştu.

Seçeneğimiz; birlik ve mücadele

Ev toplantılarından birisini de Derince’nin Esentepe mahallesinde gerçekleştirdik. Bağımsız aday Reyhan Başaran kadınların dertlerini dinlerken çaresiz olmadıklarını belirtti.

Bağımsız aday Reyhan Başaran, kadınlarla buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Reyhan Başaran Kocaeli Ekmek ve Gül Kadın Derneğinde kadınlarla buluşarak krizi ve seçimleri konuştu.

Kocaeli Bağımsız Adayı Reyhan Başaran Flormar işçilerini ziyaret etti

Kocaeli Bağımsız Adayı Reyhan Başaran, direnişlerinin 282. gününde olan Flormar işçilerini etti. Başaran işçilere ‘Sizin taleplerinizi dinlemek için buraya geldik’ dedi.

Reyhan Başaran: Talepleri karşılayacak bütçe de kaynak da var

“Seçeneksiz değilsiniz. Emekçilerin de bir seçeneği var, ben işçilerin, emekçilerin ve kadınların adayıyım” diyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Reyhan Başaran konuğumuz.

Kocaeli Bağımsız Adayı Reyhan Başaran seçim çalışmasına işçi durağından başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Reyhan Başaran, çalışmalarına daha gün doğmadan işçi duraklarından başladı. İşçilere broşür dağıtan Başaran, neden bağımsız aday olduğunu anlattı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Adayı Reyhan Başaran: Emekçilerin de bir seçeneği var!

Emek Partisinin desteklediği Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Reyhan Başaran, adaylığını eylem alanında açıkladı. Başaran Kocaeli’nin emekçilerinin seçeneksiz olmadığını söyledi.