Çorlu Ekmek ve Gül Grubu

Çorlu’da Ekmek ve Gül buluşması: Dert çok; çözüm mücadele

Sağlıktan tekstile, metalden plastiğe çeşitli sektörlerde işçi kadınların ve liseli genç kadınların katıldığı Ekmek ve Gül etkinliğinde kadınlar sorunların yanında çözüm önerilerini de konuştu.

Çorlu Ekmek ve Gül Grubu ‘Pandemi ve Yoksulluk’ söyleşisinde buluşuyor

Çorlu Ekmek ve Gül Grubu 10 Ekim Pazar günü 13.00’te Çorlu Belediyesi salonunda ‘Pandemi ve Yoksulluk’ söyleşisinde bir araya geliyor, dertleşiyor, sorunlara birlikte çözüm arıyor…

Çorlu’da kadınlar Ekmek ve Gül kahvaltısında bir araya geldi

Çorlu’da Ekmek ve Gül kahvaltısında bir araya gelen onlarca kadın yaşadıkları sorunları konuşurken birlikte mücadele yollarını da tartıştı.

Çorlu’da kadınlar 8 Mart kahvaltısında buluşacak

Çorlu’da Ekmek ve Gül grubundan kadınlar 8 Mart’ta kahvaltıda buluşacaklar.

PETROKİMYA İŞÇİSİ KADINLAR: ‘Öncelikli’ sektörün ‘itilip kakılanları’

2017’de Sanayi Bakanlığınca teşvik, vergi indirimi ve kaynak tahsili için birincil öncelikli sektör seçilen petrokimyada kadınlar işçi sağlığı sorunları, ayrımcılık ve kötü muameleden çok dertli.

Çorlu’da kadınlar buluştu: ‘Artık yoksulluk sınırının da altında yaşıyoruz’

Çorlu Ekmek ve Gül Grubunun düzenlediği kahvaltıda buluşan kadınlar krizin etkilerini konuştu: ‘Hamileyim, canım patlıcan istedi ama kilosu 12 liraymış alamadım...’

Çorlu Ekmek ve gül Grubu Dayanışma Kahvaltısı

Çorlu Ekmke ve Gül Grubu 8 Mart’a giderken Çorlu’daki tüm kadınları dayanışma kahvaltısı buluşmaya çağırıyor.

Paylaştığımız sadece giysilerimiz değil

Çorlu Ekmek ve Gül Grubunun gerçekleştirdiği Atma-Paylaş etkinliğinde kadınlar bir taraftan ihtiyaçlarını giderirken diğer taraftan ekonominin gidişatını konuştu.

GÜNÜN ETKİNLİĞİ: Atma paylaş!

Çorlu’da Ekmek ve Gül Kadın Grubu “Atma paylaş” diyerek başlattıkları, ihtiyaç fazlası eşyaları paylaşma etkinliğinin bugün 3’üncüsünü düzenliyor.

Çorlu’da kadınların 8 Mart kutlaması

Çorlu’da kadınlar şiirli, müzikli drama gösterili 8 Mart etkinliği yaparak hem sorunlarını hem de çözüm yollarını konuştu.