Yiğitcan Türkoğlu

Yiğitcan’ı öldüren babasına ağırlaştırılmış müebbet verildi

9 yaşındaki oğlu Yiğitcan Türkoğlu’yu bıçaklayarak öldürdükten sonra annesi Neriman Deniz’e ‘Gel cesedi al’ diyen Nezir Türkoğlu ağırlaştırlmış müebbet hapis cezası aldı. Sanığa indirim uygulanmadı.

Oğlu Yiğitcan’ı öldüren Nezir Türkoğlu: İdamımı istiyorum

Oğlu Yiğitcan katleden Nezir Türkoğlu’nun yargılandığı dava eksikliklerin giderilmesi için 12 Haziran’a ertelendirken, sanık, kötü bir baba olmadığını iddia etti, ‘Ölmek istiyorum’ dedi.

GÜNÜN DAVASI: Oğlunu öldüren Nezir Türkoğlu hakim karşısına çıkıyor

Boşanma aşamasındaki eşi Neriman Deniz’i arayarak, “Oğlunu öldürdüm, gel al” diyen Nezir Türkoğlu hakim karşısına çıkıyor.

Çocuğunu öldüren Nezir Türkoğlu: ‘Evladım gitti, hatırlamıyorum!’

Boşanma aşamasındaki eşi Neriman Türkoğlu’yu arayarak, “Oğlunu öldürdüm, gel al” diyen Nezir Türkoğlu, yargılandığı davanın bugün görülen ilk duruşmasında olayı hatırmaladığını iddia etti.

Oğlunu katleden Nezir Türkoğlu’nun yargılandığı dava yarın!

Fatih’te oğlu Yiğitcan Türkoğlu’yu katleden Nezir Türkoğlu’nun yargılandığı davanın ilk duruşması görülecek. Davanın avukatı Esin Yeşilırmak, tüm kadınları davaya çağırıyor.

Erkek şiddeti sadece kadınları mı hedef alır?

Önce ölmemek hayatta kalmak sonra özgürleşmek için, kadınlar ve çocuklar için neler yapılabilir? Babaları tarafından öldürülen çocukların ardından Psikolog Banu Bülbül yazdı…

‘Devlet görevini yapsaydı Yiğitcan yaşıyor olurdu’

Yiğitcan'ın annesi Neriman Türkoğlu artık adalet istiyor: “Ölüm onun için kurtuluştur. Ölmesin, müebbet alsın. Hiçbir şekilde aftan indirimden yararlanmamalı.”

Yiğitcan koruma tedbirine rağmen katledildi!

Babası tarafından katledilen Yiğitcan için öldürülmeden 2 gün önce koruma tedbiri alındığı ortaya çıktı. Öte yandan CHP’li vekil Murat Emir konuyu Meclise taşıdı.

Suçluyu savcı, savcıyı medya korudu

Babası tarafından öldürülen Yiğitcan T.’nin annesi çocuğunun göz göre göre öldüğünü, polisin ve savcılığın buna izin verdiğini söyledi. Konu savcı ve polis olunca muhabir ‘devlet savunuculuğu’ yaptı.