Hafize Kurban

Eşi Hafize Kurban’ı öldüren Uğur Kurban’ın tutukluluğuna devam kararı verildi

Denizli’de eşi Hafize Kurban’ı öldüren Uğur Kurban’ın yargılandığı davada tutukluğa devam kararı verildi. Bir sonraki duruşma 23 Temmuz tarihine ertelendi.

GÜNÜN ÇAĞRISI: Hafize Kurban için adalet!

2019 yılı ağustos ayından boşanma aşamasında olduğu Uğur Kurban tarafından öldürülen Hafize Kurban’ın cinayet davasında karar duruşması yarın. Kadınlara çağrı yapan abla Hacer Balık adalet istiyor.

Hafize Kurban’ın katili için savcı ağırlaştırılmış müebbet hapis istedi

Denizli’de ayrılmak istediği erkek tarafından öldürülen Hafize Kurban (23) davasının beşinci duruşması Denizli Adliyesinde görüldü. Duruşmada mütalaasını veren savcı ağırlaştırılmış müebbet istedi.

Denizli Ekmek ve Gül Grubu Hafize Kurban davasına çağrı

Ayrılmak istediği erkek tarafından katledilen Hafize Kurban cinayetinin yarın görülecek davası için çağrı yapan Denizli Ekmek ve Gül Grubu ‘Adalet istiyoruz’ diyor.

Eşi Hafize Kurban’ı öldüren Uğur Kurban’ın tutukluluğuna devam kararı

Denizli’de eşi Hafize Kurban’ı öldüren Uğur Kurban’ın yargılandığı davada tutukluğa devam kararı verildi. Bir sonraki duruşma 10 Nisan’da görülecek.

Denizli Ekmek ve Gül Kadın Grubu Hafize Kurban davasına çağrı

Boşanmak aşamasındaki eşi tarafından katledilen Hafize Kurban’ın cinayeti davasının 4. duruşması 13 Mart'ta.

Hafize Kurban’ın katili indirimlerden yararlanmaya çalışıyor

Evli olduğu erkek tarafından öldürülen Hafize Kurban’ın katili yine ‘aldatıldım’ diye savunma yaptı. Duruşma 13 Mart’a ertelendi.

Hafize Kurban’ın son sözleri ‘Kurtarın, yaşamak istiyorum’ olmuş

Boşanma aşamasındaki erkek tarafından öldürülen Hafize Kurban cinayeti davasının 2. duruşması görüldü. Baba Mustafa Balık kızının son sözlerinin ‘Kurtarın, yaşamak istiyorum’ olduğunu dile getirdi.

Hafize Kurban’ın ablasından çağrı: 3 Ocak’ta birlikte olalım

Boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürülen Hafize Kurban davasının 3 Ocak’taki duruşması için ablası Hacer Balık kadınlara çağrı yaptı: ‘Birlikte olalım, çünkü bir aradayken daha güçlüyüz.’

Denizli’de istismar ve kadın cinayetlerine karşı insan zinciri

Denizli’de yaşanan çocuk istismarı ve Hafize Kurban davası kadınları sokağa döktü. Kadınlar, öldürülen kadınların isimlerinin yazılı olduğu bantlarla insan zinciri oluşturdu.

Denizli Ekmek ve Gül Kadın Grubu Hafize Kurban davasına çağırıyor

Boşanmak aşamasındaki eşi tarafından katledilen Hafize Kurban’ın cinayeti davasının ikinci duruşması 3 Ocak'ta.

Denizli’de kadınlar sokağa çıkıyor

Denizli’de kadınlar 25 Kasım günü saat 18.30’da Hafize Kurban’ın katledildiği İncirparkı girişinde buluşacaklar.

Kadınlar Hafize Kurban için adalet istedi

Boşanmak istediği erkek tarafından bıçaklanarak katledilen Hafize Kurban’ın ilk duruşması başladı. Sabah 10.00 gerçekleşmesi beklenen duruşma saat 3'e ertelenmişti.

Hafize Kurban için adalet!

Hafize’yi kaybetmenin derin acısı ve ulaştığımız kadınlardan aldığımız dayanışma mesajlarının umudu ile kapı kapı dolaşmaya devam ediyoruz.

Boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürülen Hafize’nini davası 11 Kasım’da

Boşanmak aşamasındaki eşi tarafından katledilen Hafize Kurban’ın cinayeti davasının ilk duruşma tarihi belli oldu. Hafize’nin ailesi ve Denizli Ekmek ve Gül Grubu tüm kadınları dayanışmaya çağırıyor.

Katledilen Hafize’nin babası: Birlik olursak kadın cinayetlerinin önüne geçebiliriz!

Boşanmak istediği eşi tarafından öldürülen Hafize Kurban'ın babası davaya çağrı yaptı: Bu davayı gündemde tutmak ve katilin en ağır cezayı almasını sağlamak zorundayız.