Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

İzmir’de sağlık emekçisi kadınlar 8 Mart’a hazırlanıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi hastanesinde sağlık emekçisi kadınlar 8 Mart’a, yan yana birlikte mücadeleyi büyütmeye hazırlanıyor.

DEÜ Hastanesinde görevlerinden uzaklaştırılan SES üyesi hemşireler görevlerine döndü

DEÜ Hastanesinde sendikal faaliyetleri sebebiyle hukuksuz şekilde görevden uzaklaştırılan SES İşyeri Temsilci Günseli Uğur ve Arzu Sert bugün görevlerine geri döndü.

Narlıdere ve Balçovalı kadınlar açığa alınan Günseli Uğur’a dayanışma ziyareti yaptı

Narlıdere ve Balçova Ekmek ve Gül Kadın Dayanışma grupları sendikal faaliyetleri nedeniyle açığa alınan hemşire Günseli Uğur’u ziyaret ederek, baskı politikalarına karşı mücadele çağrısı yaptı.

DEÜ SES İşyeri Temsilcisi Günseli Uğur katıldığı eylemlerden dolayı sürgün edildi

DEÜ Hastanesinde ek ödemelerdeki adaletsizliklere karşı yapılan eylemlere katılan SES İşyeri Temsilcisi Günseli Uğur 6 ay süreyle Buca DEÜ Eğitim Aile Sağlığı Merkezine sürgün edildi.

DEÜ Hastanesi sağlık çalışanları: Sağlık hizmeti de mücadelede de ekip işi

8 Mart öncesi bir araya gelen DEÜ Hastanesi sağlık çalışanları sorunlarını ve çözüm önerilerini paylaştı. Sağlık hizmetinin ekip işi olduğunu söyleyen çalışanlar, 'Mücadele de ekip işi' dedi.

DEÜ Hastanesindeki sağlık emekçilerinden anket çalışması

Dokuz Eylül Üniversite Hastanesindeki sağlık emekçisi kadınların meslektaşlarının yaşadığı sorunlara ve taleplere dikkat çekmek için anket çalışması başlatıyor.

Şiddetin haklısı yoktur, çözümü de mücadeledir

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinden temizlik işçisi kadınlar toplanıp şiddeti konuştu. Kadınlar şiddete karşı taleplerini ve önerilerini sıraladı.